Vytvoříme webové stránky nebo e-shop, které vydělávají

Proč web/e-shop od týmu Media Promo?

Responsivní design – váš web bude přístupný a správně zobrazitelný na všech moderních zařízeních (PC, tablet, smartphone). Mnoho lidí používá více chytrý telefon a tablet místo počítače, proto se nenechte připravovat špatným zobrazením o potencionální zákazníky.

Jednoduchá editace – Naše reklamní agentura tvoří všechny webové stránky v redakčním systému a díky tomu dokáže jednoduše editovat obsah webu úplně každý. Nemusíte platit správu webu kvůli změně textu nebo obrázku a můžete ušetřit ročně nemalé peníze.

Viditelnost na internetu – Součástí tvorby www stránek a e-shopů je SEO optimalizace pro vyhledávače, která vám zajistí první pozice ve vyhledávačích a díky tomu oslovíte mnohem více potencionálních zákazníků než konkurence. Při tvorbě nového webu od nás neztratíte již dosažené pozice.

Profesionální reprezentace vaší firmy/značky/produktu – Webové stránky nebo e-shop od týmu Reklamní agentury – Media Promo budou maximálně reprezentovat vaši firmu, značku nebo produkt a osloví spoustu nových zákazníků.

Analýza vašeho zaměření  a marketingu– Podíváme se na vás z pohledu zákazníků a připravíme vám návrh jak budovat pozici, prodeje a konverze pomocí reklamy a pohybu na internetu.

Každý je originál – Každá naše služba nebo produkt je dělaná na míru vaší společnosti, služeb nebo produktů, z důvodů oslovit co nejvíce vašich potencionálních zákazníku a zvýšit konverze

Na 3 splátky již od 3333 Kč měsíčně

BONUS

Objednejte si webové stránky nebo e-shop do konce roku 2019 a získáte od nás

poukaz 20% slevu na Váš firemní teambuilding. Ve spolupráci s www.trumpes.cz

Na Vašem úspěchu nám záleží!!!

Reference zde
Ceník naleznete zde

Objednejte si webové stránky nebo e-shop, který vydělává ještě DNES!!

Menu
error: